Slide background

Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumlarının 46 yıllık deneyimi, başarısı ve vizyonu ile öğrencileri üniversiteye ve geleceğe doğrudan hazırlayan, Türkiye’nin en özgün lisesi olarak, eğitime yeni bir bakış açısı kazandırıyoruz. Üniversite sınavı ve kariyer odaklı yepyeni bir eğitim modeli ile geleceğin nitelikli bireylerini yetiştiriyoruz.

Slide background
Slide background
Slide background

ÖĞRENCİLERİMİZDEN

MERVE KAYNAK

Fen lisesinde eğitim almama rağmen hedeflerime ulaşabilmek için farklı bir eğitim sisteminin içinde olmam gerektiğini düşünüyordum. Uğur Hazırlık Lisesi henüz proje halindeyken kendimi orada eğitim alırken hayal etmeye başladım. Bu kurumda eğitim almak fikri bile beni heyecanlandırdı. Çünkü tek bir kurum bünyesinde bütün eğitim ihtiyaçlarımın karşılanması stres ve kaygımı en aza düşürdü. Üstelik bu sayede kendime ve aileme de zaman ayırabiliyorum. Basketbol oynayıp, gitar çalıp, arkadaşlarımla sinemaya gidip, ailemle pazar kahvaltısı yapabilecek zamanı bulabiliyorum.

MERVE KAYNAK ANTAKYA UHL 11. SINIF ÖĞRENCİSİ
BARIŞ GÜLER

Uğur Hazırlık Liselerinde hem çok iyi bir lise eğitimi alıyor hem de üniversite sınavlarına mükemmel bir şekilde hazırlanıyoruz. Üniversite sınavında bizi başarılı kılacak tüm çalışmalar yapılıyor. Ayrıca Akademik Kur Sistemi Modeli bizleri hedeflerine her gün biraz daha çok yaklaştıran kusursuz bir model. Akademik Gelişimi İzleme Sınavları ile başarımız sürekli ölçülüyor, değerlendiriliyor ve tamamlama çalışmaları yapılıyor. Uğur Hazırlık Lisesi öğrencisi olarak, başarılı olacağımı çok iyi biliyor ve bunun güvenini taşıyorum.

BARIŞ GÜLERBAKIRKÖY UHL 12. SINIF ÖĞRENCİSİ
UMUT BİRSİN

Uğur Hazırlık Liseleri, eğitim anlayışındaki farklılık nedeniyle ilgimi çekti. Biz, Uğur Hazırlık Liseleri’nde güçlendirmemiz gereken taraflarımızı tamamlamak için yeterli zamana sahibiz. Bu durum da sınav stresimizi oldukça azaltıyor. Üstelik bu yoğun çalışmalar arasında ayrıca kendimize zaman da ayırabiliyoruz. Okulla ailelerimiz arasında da bir bağ oluşmuş durumda. Bu ailenin bir parçası olduğum için çok mutluyum.

UMUT BİRSİNBAKIRKÖY UHL 12. SINIF ÖĞRENCİSİ
HAYRİ BURAK ALTUNTAŞ

Fen Lisesinden ayrılıp Uğur Hazırlık Anadolu Lisesine geldiğimde daha çok ve verimli çalışma fırsatı buldum. Buradaki okul ortamı çok pozitif, öğretmenlerimiz bize çok yakın ilgi gösteriyor, öğretim kadrosu çok kaliteli. Sınıfta öğrenci sayısının azlığı ve öğretmenlerin bizimle birebir ilgilenmesi, eğitsel, bireysel ve mesleki rehberlik çalışmalarının kaliteli ve yeterli oluşu, fen lisesinden ayrılıp buraya geliş kararımın ne kadar isabetli olduğunu gösterdi.

HAYRİ BURAK ALTUNTAŞAKÇAABAT UHL ÖĞRENCİSİ

Okullarımız

Maltepe UHL

Altayçeşme Mah. Atatürk Cad. No:103 Maltepe

E-posta

Adana UHL

Mahfesığmaz Mah. 79151 Sok. No:2 Çukurova
E-posta

Trabzon UHL

Dürbinar Mah. Helim Topal Sok. No:15 Akçaabat Trabzon
E-posta

Antakya UHL

Reyhanlı Yolu Üzeri Çamlık Kümeevler Mah. Moşluklu Beldesi
E-Posta

İzmir UHL

Kazım Dirik Mahallesi Üniversite Caddesi No:120 Bornova İZMİR

E-posta

Samsun UHL

Çakırlar Yalı Mah. No:273 Atakum
E-posta

Fethiye UHL

Taşyaka Mahallesi 138/1 Sokak NO:7 FETHİYE/MUĞLA
E-posta

Sakarya UHL

Büyükaktan Kültür Merkezi Uğur Hazırlık Lisesi Binası Adapazarı
E-Posta

Bursa UHL

Çamlıca Mah. Mert Sok. No:4 Nilüfer Bursa
E-Posta

Diyarbakır UHL

Yenişehir Mah. Aliemiri 4.Cad. No:13 Yenişehir
E-Posta

Malatya UHL

Özel 14 Mart Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Elazığ yolu 4.Km
E-Posta

Tarsus UHL

Kemalpaşa Mh. 2592 sk. No:2 Tarsus (Şelale civarı)
E-Posta

Bakırköy UHL

İncirli Caddesi No:98 İncirli/Bakırköy
E-Posta

Avcılar UHL

Firuzköy Mh. Bağlariçi Cad. No:28 Avcılar
E-Posta

Halkalı UHL

Atakent Mah. Çiçekli Vadi Cad. NO:1 Arenapark Avm. KÜÇÜKÇEKMECE/İST.
E-Posta